h Dolar 18,6415 % 0.06
h Euro 19,2822 % 0.06
h Çeyrek Altın 1.694,00 %0,52
h BIST100 4.962,48 %0,80
a İmsak Vakti 06:05
Karaman 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER
Duru Bulgur
Duru Bulgur

Amatör Kümede ilk düdük çalıyor

Çanta ALışveriş
Çanta ALışveriş

Karaman Amatör Küme’de 2021-2022 sezonu ilk yarı fikstürü çekilen kuraların ardından belirlendi.

A ve B grubu olmak üzere toplam 12 takımın mücadele edeceği amatör kümede ilk maçlar bu pazar oynanacak.

A grubunda Karaman Ortaoba Gençlik ve Spor Kulübü, Başak Spor Kulübü, Karaman Gençlerbirliği Spor Kulübü, Alakise Spor Kulübü, Başyayla Spor Kulübü ve Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü yer alırken,

B grubunda ise Güneyyurt Gençlik ve Spor Kulübü, 1453 Karaman Gençlik ve Spor Kulübü,  Yunus Emre Gençlerbirliği Gençlik ve Spor Kulübü, Ermenek Gençlik ve Spor, Kazımkarabekir Spor Kulübü ve Karaman Belediye Spor yer aldı.

İlk yarıda oynanacak maçlar ise 5 hafta olarak belirlendi.

İLK HAFTA OYNANACAK MAÇLAR ŞU ŞEKİLDE:

11.00 K.İdmanyurdu SK. – Ortaoba SK. 21.11.2021 Yunuskent Sahası

12.00 Başyayla SK. – Başak Spor 21.11.2021 Güneyyurt Sahası

13.00 Yunusemre GB.SK. – Ermenek Gençlik SK. 21.11.2021 Yunuskent Sahası

14.00 Güneyyurt G. SK – K.Belediye SK. 21.11.2021 Güneyyurt Sahası

14.00 1453 Karaman G.SK. – K.Karabekir SK. 21.11.2021 Sanayi Sahası

15.00 Karaman GB.SK. – Alakise G.SK. m21.11.2021 Yunuskent Sahası

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Emekli Öğretmen Vefat Etti

Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Facebook Grubu Karaman İnstagram

HIZLI YORUM YAP

Karaman Telegram