DOLAR

13,5595$%0.35

EURO

15,2836%-0.15

STERLİN

18,2798£%0.23

GRAM ALTIN

802,02%0,21

ÇEYREK ALTIN

1.302,00%0,08

TAM ALTIN

12.790,43%0,64

a
Karaman Haber
Karaman Haber

Bizlerin, Amacı Sadece Karaman’a Hizmet Etmek

İbrala.com olarak, ilk olarak CHP Karaman Belediye meclis üyesi Paşa Evcen ile gerçekleştirdiğimiz röportajlara,  AK Parti Karaman Belediye meclis üyesi grup başkan vekili Yusuf Bilgin ile devam ettik.

Kendi iş yerinde  bizi kabul eden Bilgin, AK Parti kimliklerimizi ve AK Parti rozetlerimizi çıkartıp, Karaman rozetlerimizi takarak, Karaman’a hizmet için yemin ettiklerini belirterek şunları söyledi.
 

 
” İsmim Yusuf Bilgin 1976 Karaman doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Karaman’da tamamladım. Üniversitesi, Selçuklu Üniversitesi’nde mühendislik fakültesinde, kimya mühendisi olarak bitirdim. 2004 yılından beri AK Parti’nin içerisinde üyeyim. 2004 yılında üye oldum. Belli yerlerde, gençlik kolları, kurucu gençlik kolları, yönetim kurulları, ilçe yönetim kurullarında belli yerlede faaliyetlerde bulunduk. En son 31 Mart seçimlerinde, Karaman Belediyesi’nde belediye meclis üyesi olarak seçildik. Şu anda da, Karaman Belediyesi’nde AK Parti belediye meclis üyesi grup başkan vekili olarak görev yapıyorum.

Biz AK Parti belediye meclis üyeleri olarak, belediye meclis üyesi seçildiğimiz günden bu yana elimizden gelen herşeyi yapmaya çalıştık. Burada hiçbir zaman siyasi kimliğimizi ön plana çıkartıp siyaseti kullanmak hiçbir zaman istemedik. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki bir Cumhur İttifak’ımız var.
Sonuç olarak biz belediye meclis üyesi seçildiğimizden bugüne kadar, 17 tane belediye meclis üyesi arkadaşımız var. Bunlarla birlikte AK Parti kimliklerimizi ve AK Parti rozetlerimizi çıkartıp, Karaman rozetlerimizi takarak, Karaman’a hizmet için yeminimizi ettik. Kesinlikle ve kesinlikle her hangi bir şahsi kesinlikle her hangi bir şekilde, ferdi, siyasi düşünmedik. Herşey Karaman için dedik. Zaten bunu da tüm Karaman halkıda biliyor. Meclislerimiz canlı olarak seyrediliyor. O tarihten bu tarihe kadar yapılan bütün, oylamalarda oy birliği ile herşey yapılmıştır.

Tamamen Cumhur İttifak’ına bağlı olarak hareket ediyoruz. Herşey Karaman için diyoruz. İnşallah elimizden geleni daha fazlasıyla yapmak için mücadelemizi göstereceğiz, Allah’ın izniyle.”

Haber : Zülküf Atael / Kamera: Mahmut İncedalcı

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Facebook Grubu Karaman İnstagram

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Karaman Telegram