DOLAR 7,8835
EURO 9,2818
ALTIN 482,30
BIST 10,2136
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Karaman 24°C
Gök Gürültülü
Mustafaflowers.ibrala.com ficikokorec.ibralacom
grandkaramanmuzik ibrala.com

Baskılı Bez Maske Sipariş ibralacom

Karaman temsilcisinin maçı ne zaman?

Karaman temsilcisinin maçı ne zaman?
Karaman Facebook Grubu Karaman Haberleri İnstagram'da
Karaman Whatsapp
09.10.2020
A+
A-
Abone Olun

Karaman temsilcisi Karaman Belediyespor’un bu haftaki maçı kiminle? Ne zaman? Hangi stadyumda?

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada bütün bu sorular cevabını buldu. ibrala.com olarak temsilcimize başarılar diliyor.

Beyaz Grup

Yarın:
14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül)
14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir)
14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim)
14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)
15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir)
15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe)
15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş)
15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

Haber Gönder ibrala.com Karaman

Kırmızı Grup

Yarın:
14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent)
14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman)
14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe)
14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi)
15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik)
15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk)
15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

  1. Grup

Yarın:
14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe)
15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe)
15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri)

11 Ekim Pazar:
14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım)
14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe)
15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe)
15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)
19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır)

  1. Grup

Yarın:
15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok)

11 Ekim Pazar:
14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe)
14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal)
14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa)
14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)
15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş)
15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe)

  1. Grup

Yarın:
14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe)
15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe)

11 Ekim Pazar:
14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir)
14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe)
15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk)
15.30 Şile Yıldızspor-Isparta 32 (Şile)
18.00 İçel İdmanyurdu-Esenler Erokspor (Mersin)

  1. Grup

Yarın:
15.30 Modafen-Bergama Belediyespor (Alemdağ)

11 Ekim Pazar:
14.00 Siirt İl Özel İdare-Alanya Kestelspor (Siirt Atatürk)
14.30 Adıyaman 1954-52 Orduspor (Adıyaman Atatürk)
15.00 Kozanspor-Sultanbeyli Belediyespor (İsmet Atlı)
15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-68 Aksaray Belediyespor (Başpınar)
15.30 Muğlaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.30 Bayrampaşa-Bursa Yıldırımspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Silivrispor-Düzcespor (Silivri)

Gelişmeleri ibrala.com olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


Karaman Dijital Kütüphanesi Kuruldu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.