DOLAR

13,5216$%-1.04

EURO

15,1002%-0.98

STERLİN

18,1199£%-1.04

GRAM ALTIN

776,41%-1,47

ÇEYREK ALTIN

1.260,00%-1,38

TAM ALTIN

12.527,25%-1,07

a
Karaman Haber
Karaman Haber

Rektör Akgül’den Valiye Veda Ziyareti

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Üniversitedeki dört yıllık görev süresi dolan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararı ile rektörlüğü Prof. Dr. Namık Ak’a devredecek olan Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü veda ziyareti kapsamında makamında kabul etti.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Işık, görev yaptığı sürede Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin çehresini değiştiren yeniliklere ve çalışmalara imza atması nedeniyle Rektör Akgül’e teşekkür ederek, ilimize kazandırdığı eserlerle Akgül’ün üniversite öğrencileri ve Karaman halkının gönlünde ayrı bir yer edindiğini söyledi.
rektör-vali
Üniversitenin sosyal ve kültürel anlamda Türkiye’nin aranan ve saygın üniversiteleri arasında yer almasını sağlamak, kaliteli ve çağdaş eğitimin gerekliliklerini yerine getirerek üniversitemize kazandırdığı yeni bölümlerle ve bilimsel çalışmalarıyla ön plana çıkarabilmek için çalışan Prof. Dr. Mehmet Akgül’e bundan sonraki hayatında başarılar dileyen Vali Işık, Akgül’e ailesiyle birlikte ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi.
Ziyarette, yaklaşık 8 aydır birlikte görev yaptığı Vali Işık’a verdiği desteklerden ve kendisine yönelik ifade ettiği güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür eden Prof. Dr. Mehmet Akgül, görevimiz süresince üniversitemizi ulusal ve uluslararası düzeyde başarıya taşımak ve aranan bir üniversite olması için çalıştıklarını belirterek, şahsım ve KMÜ ailesi adına teşekkür ediyorum dedi.
Vali Işık ziyaretin sonunda Prof. Dr. Mehmet Akgül’e bir anı olarak kalması temennisiyle ok ve yay seti hediye etti.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Haber Cep telefonu Uygulaması Karaman Facebook Grubu Karaman İnstagram

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Karaman Telegram

instagram volgers kopen volgers kopen